چطور فالوور های اینستاگرام را افزایش دهم؟

سلام بروبچ بونکا. این روزها که محفل اینستاگرام و کسب و کار و تبلیغات توش زیاده، من هم یک پیجی زدم و شروع به تولید محتوا کردم. خیلی سعی کردم محتوای خوبی هم تولید کنم و چند ساعت برای هر محتوا وقت صرف کردم. ولی عملا هیچ فالووری ندارم. از طرفی نمیخوام پیجم رو به آشناها و دوست هایم معرفی کنم یعنی حتی حمایت اون ها رو ندارم، الآن یک پیج و کلی محتوا و یک فالوور دارم، چه کار کنم؟

افزودن نظر
 • 4 پاسخ(ها)

  هشتگ خیلی تاثیر داره. سعی کنید از هشتگ های خوب استفاده کنید

  پاسخ داده شده در ۱۳۹۹/۰۴/۰۹.
  افزودن نظر

  مگه راهی ام به جز تبلیغ دادن به این به اصطلاح بلاگرهای اینستا هست ؟

  پاسخ داده شده در ۱۳۹۹/۰۴/۰۹.
  افزودن نظر

  ببینید اولا که در نظر بگیرید افزایش فالوور توی اینستاگرام یک کار زمانبر هست و تا مدتی طول میکشه که شما بتونید به یک حداقل فالووری برسید. اینکه نمیخواید از حمایت دوستانتون بهره مند بشید کار رو سخت تر میکنه ولی غیر ممکن نیست. اولا اینکه حتما توی اکسپلور اینستاگرام و هشتگ های مربوط به کار و حرفه خودتون به دنبال آدم های هم قشر خودتون بگردید. با اونا تعامل کنید، براشون کامنت بذارید؛ لایک کنید و بهشون انگیزه بدید. چه قبول کنید چه نه، بیشتر آدم ها کامنت ها رو میبینند و اگه کامنت شما از اونایی باشه که مردم ازش خوششون بیاد، به ضفحه شما سر میزنند و اینجوری شانس بیشتر دیدن محتوای شما رو ایجاد میکنند. در عین حال خودتون به خودتون کمک کنید. چند تا اکانت فیک بزنید و برای خودتون فالوور جمع کنید. مردم جذب پیجی که یک فالوور داره به سختی میشن تا ۱۰ یا ۲۰ فالوور.

  پاسخ داده شده در ۱۳۹۹/۰۴/۱۰.
  افزودن نظر

  به عنوان یک تجربه عرض میکنم. به هیچ وجه اول کار‌ اکانت بیزینیسی نکنید، بذارید یه مدت بگذره و بعد شروع کنید به کارهای بیزنسی.

  پاسخ داده شده در ۱۳۹۹/۰۴/۱۱.

  چرا؟

  در ۱۳۹۹/۰۵/۰۳.
  افزودن نظر
 • پاسخ شما

  برای ارسال پاسخ, شما باید شرایط و ضوابط و قوانین و حریم خصوصی را قبول کنید