RE: ارز دیجیتال SLP چیست؟ ارز slp چقدر رشد قیمت دارد؟

                       

ارز دیجیتال SLP به شما امکان می‌دهد که با انجام بازی‌های آنلاین و برنده شدن در مراحل مختلف آن بتوانید توکنهای SLP را به دست بیاورید. “معجون کوچک عشق” و یا به عبارتی ارز دیجیتال SLP ارتباط مستقیمی با Axie Infinity Skyrocket in Value دارد. می‌توان گفت که پلتفرم Axie Infinity که هم‌اکنون با تقاضاهای زیادی در بازار ارزهای دیجیتال مواجه شده است، ارتباط مستقیم با معجون کوچک عشق دارد.

افزودن نظر

ارز دیجیتال SLP  و یا به عبارتی معجون کوچک عشق، یکی از چندین نمونه پاداشی است که می‌توانید در جریان بازی روی پلتفرم Axie Infinity به دست بیاورید. کاربران و بازیکنان می‌توانند در نبردهای ماجراجویانه خود در بازی‌های Axie Infinity، توکن SLP به دست بیاورند. به عبارت دیگر در این بازی، کاربران باید حیوانات خانگی دیجیتالی در فضای بازی را پرورش دهند که به‌به Axies معروف هستند و در مقابل آن توکن slp به‌عنوان پاداش دریافت می‌کنند.

در این بازی آنلاین به ازای پرورش نژاد اول از حیوانات دیجیتالی بازی، ۱۰۰slp دریافت می‌کنید و بعدازآن افزایش دریافت شروع می‌شود. در پرورش نژاد دوم می‌توانید ۲۰۰slp به دست بیاورید و برای نژاد پنجم به شما    ۸۰۰ slp اعطا می‌شود. همچنین اگر موفق به پرورش نژاد ششم شوید می‌توانید ۱۳۰۰ slp به دست بیاورید.

این اعداد با رسیدن به مراحل بالاتر، بیشتر می‌شوند. اما درعین‌حال محدودیت‌هایی در اعطای SLP وجود دارد. علت این مسئله نیز جلوگیری از ایجاد تورم است. به عبارت دیگر بازیکنان در فضای Axie Infinity به دنبال کسب درآمد هستند، اما پرداخت توکنهای SLP نیز محدود است تا تورمی در بازار ایجاد نشود.

درعین‌حال به یاد داشته باشید که به دست آوردن توکن SLP در روند این بازی کمی زمان‌بر است و شما باید حداقل در ۱۵ بازی به‌ طور مداوم شرکت کنید تا بتوانید برنده شوید. به همین دلیل کسانی که دوست دارند زودتر به توکن SLP دست پیدا کنند، می‌توانند مقدار موردنظر خود را از مارکت‌ ها خرید کنند.

درمجموع این ارز دیجیتال از ابتدای فعالیت تا به امروز (تاریخ نگارش مقاله در ۱۸ مرداد ۱۴۰۰) بیش از ۲۹۲ درصد رشد داشته است. همچنین طی شش ماه گذشته بیش از ۵۲۰ درصد رشد را نصیب سرمایه‌گذاران صبور خود کرده است.

برای پیش‌بینی قیمت این ارز دیجیتال می‌توان به وب‌سایتهای مرجع که قیمت رمز ارزها را ارزیابی و پیش‌بینی می‌کنند، مراجعه کرد. سایت Digital Coin prise در پیش‌بینی جدید خود اعلام کرد که SLP تا  پایان سال ۲۰۲۸ می‌تواند به قیمت ۰٫۷۸ دلار دست پیدا کند. همچنین برخی دیگر از سایت‌ها قیمت این ارز دیجیتال تا سال ۲۰۲۶ را عددی معادل ۱٫۲۱۹ دلار پیش‌بینی می‌کنند.

نکته مهم: این اعداد درخشان و وسوسه انگیز هستند و ممکن است شما هم ترغیب شوید که با سرمایه‌گذاری بلندمدت در ارز SLPبه این سودهای طلایی دست پیدا کنید. اما در نظر داشته باشید که تمامی قیمت‌های بیان شده فقط یک پیش‌بینی است و ممکن است این اعداد محقق نشود.

پاسخ داده شده در ۱۴۰۰/۰۷/۱۸.
افزودن نظر

پاسخ شما

برای ارسال پاسخ, شما باید شرایط و ضوابط و قوانین و حریم خصوصی را قبول کنید