نظارت در محل کار با دووربین مداربسته

نظارت کارکنان در محل کار

طی سالهای اخیر  نظارت در محل کار طوری باب شده است که اکثر کارفرمایان و صاحبان شرکت در محل کار خود برای نظارت دوربین مداربسته کار می گذارند.

در جامعه مدرن امروزی که تمام کار ها یه صورت ریموت و بدون حضور رئیس یا صاحب کسب و کار انجام می شود وجود این دوربین مداربسته باعث بالا بردن راندمان افراد می شود.

اما این دوربین های مداربسته به چه شکل و چه کارای دارند؟

برای مثال دوربین مدار بسته داهوا چرخشی یکی از بهترین دوربین مداربسته ها برای نظارت است.

معمولا ساختار و طراحی دوربین های مداربسته برای اهداف نظارت متفاوت از بقیه است.

برای مثال دوربین اسپید دام داهوا با داشتن لنز واید میدان دید وسیعی را در اختیار کاربران دوربین مداربسته قرار می دهد.

دوربین اسپید دام داهوا با اهداف نظارت ساخته شد به طوری که میدان دید آن ۱۲۰ درجه است و میدان دید دوربین مداربسته های معمولی ۹۰ درجه ای می باشد.

علاوه بر این دوربین اسپید دام داهوا با چرخش ۳۶۰ درجه تمام نقاط را پوشش میدهد این دوربین مداربسته حول محور افقی می چرخد و زاویه دید ۳۶۰ درجه پوشش می دهد به همین علت به دوربین اسپید دام داهوا دوربین موترتیز یا دوربین ptz هم گفته می شود.

دوربین اسپید دام داهوا در هر دو محیط کم نور و پر نور تصاویر را ثبت میکند، دید در شب دوربین مداربسته باعث شده که تصاویر دوربین در تاریکی مطلق هم قابل رویت باشد.

در برخی از مدل های اسپید دام داهوا قابلییت تشخیص حرکت کمک می کند دوربین مداربسته به محض تشخیص حرکت سوژه را تعقیب کرده  آن را دنبال میکنند.

دوربین ptz داهوا با داشتن قابلیت زوم می تواند بر روی جزئیات زوم کند. برای مثال صفحه کامپیوتر کارمندان یا جزئیات تصویر با وضوح بالا قابل رویت است.

سوال شده در ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ در تکنولوژی.
افزودن نظر
0 پاسخ(ها)

پاسخ شما

برای ارسال پاسخ, شما باید شرایط و ضوابط و قوانین و حریم خصوصی را قبول کنید