مشکل افتادگی و دفرمه شدن سینه ها در خانمها چگونه رفع می شود؟

با بالارفتن سن خانم ها و یا در دوران شیردهی آنها، احتمال افتادگی سینه در این افراد وجود دارد. در جراحی زیبایی پستان یا پروتز سینه، جراح و متخصص زیبایی با کاشت پروتز دائمی سینه، استایل و فرم زیباتری به سینه ها می بخشد.  هزینه عمل پروتز پستان به نوع جنس بکار رفته در آن بستگی دارد که شامل انواع: سیلیکونی،پروتز سالینی یا آب نمکی می باشد.

مشکل افتادگی و دفرمه شدن سینه ها در خانمها چگونه رفع می شود؟

جراحی پروتز پستان نوعی عمل برای کاشت پروتز دائمی سینه در خانم ها بشمار میرود. با پیشرفت علم پزشکی افرادی که این نوع جراحی زیبایی پستان را انجام می دهند، دیگر دچار عوارض پروتز سینه، مانند قبل نمی شوند. هزینه عمل بزرگ کردن سینه به عوامل و فاکتورهای زیادی وابسته است. برای نمونه نوع پروتز بکار رفته در عمل بزرگ کردن سینه، یکی از موارد موثر در هزینه تمام شده عمل زیبایی پستان بشمار می رود.پروتز سالینی ( آب نمکی )، پروتز اشکی سینه، پروتز سیلیکونی از انواع مختلف این نوع جراحی محسوب می شوند.

مشکل افتادگی و دفرمه شدن سینه ها در خانمها چگونه رفع می شود؟

چه کسانی می توانند از پروتز سینه استفاده کنند؟ به طور کلی تمام خانم هایی که می خواهند سینه های خوش فرم و زیبایی داشته باشند، می توانند این جراحی را انجام دهند. خانم هایی که طی تصادفات، شیردهی، بیماری های مختلف نظیر سرطان پستان، بالا رفتن سن، ژنتیک و… حجم سینه های خود را از دست می دهند، می توانند از روش جراحی کمک بگیرند.

مشکل افتادگی و دفرمه شدن سینه ها در خانمها چگونه رفع می شود؟

در این روش فرم سینه ها اصلاح می شود و طبق نظر بیمار، اندازه آن تغییر خواهد کرد. این جراحی تاثیر زیادی در زیبایی ظاهری خانم ها دارد. بنابراین تمام خانم ها حتی کسانی که سرطان پستان را پشت سر گذاشتند، می توانند از جراحی پروتز پستان برای اصلاح فرم و اندازه سینه هایشان کمک بگیرند.

انواع پروتز دائمی سینه از نظر حجم

پروتز سینه از بُعدهای مختلف به چند دسته تقسیم می شود. اول از همه باید آن را از نظر حجم دسته بندی کنیم. به طور کلی از نظر حجم پروتز به سه دسته تقسیم می شود؛ کم حجم، زیاد و خیلی زیاد. با توجه به خواسته بیمار، تشخیص پزشک و شرایط و وضعیت جسمی او یکی از این پروتزها برای جراحی انتخاب می شود.

بعضی از بیماران تاکید دارند ظاهر و فرم سینه هایشان کاملا طبیعی باشد. در حالی که بسیاری دیگر می خواهند سینه هایشان را به سایز بزرگتری برسانند.

مشکل افتادگی و دفرمه شدن سینه ها در خانمها چگونه رفع می شود؟

انواع جراحی زیبایی پستان از نظر ظاهر

پروتز سینه از نظر ظاهری به دو دسته مختلف تقسیم می شود؛ سینه گرد و اشکی. سلیقه و خواسته بیمار در تعیین نوع پروتز از نظر ظاهر دخیل است. اما در نهایت پزشک باید با توجه به آناتومی بدن بیمار نوع پروتز مناسب را تشخیص دهد. پس حتما در انتخاب نوع پروتز از نظر فرم، به نظر پزشک اعتماد کنید.

سینه گرد

این فرم سینه بیشتر مخصوص کسانی است که می خواهند ظاهر پستان هایشان گردتر و یکدست تر باشد. پس از جراحی پروتز سینه، حجم تمام قسمت های سینه، به یک اندازه تغییر می کند و سینه مانند یک توپ کاملا گرد می شود.البته در این پروتز سینه ها بافت نرم تر و البته خوش فرم تری پیدا می کنند.

سینه اشکی

پروتز پستان به حالت اشکی، همانطور که از نامش پیداست فرم و ظاهری شبیه به اشک دارد. این نوع پروتز بیشتر مناسب خانم هایی است که سینه های بسیار کوچک یا کم حجمی دارند. البته باید بدانید با استفاده از این نوع پروتز، می توان تقارن بین سینه ها ایجاد کرد و فرم آنها را نیز اصلاح کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر راجب عمل پروتز سینه دکتر ناصر یاهو کلیک نمایید

افزودن نظر
0 پاسخ(ها)

پاسخ شما

برای ارسال پاسخ, شما باید شرایط و ضوابط و قوانین و حریم خصوصی را قبول کنید