مزایای روف گاردن با چوب پلاست

نحوه اجرای روف گاردن با چوب پلاست بسیار ساده است چرا که وزن کمی دارد، حمل و نقل آن آسان است و قطعات آن از قبل در کارگاه ها ساخته شده است. در نتیجه نیاز به پرداخت هزینه های زیاد برای حمل و یا  نصب عناصر چوب پلاست نمی‎باشد.

متریال چوب پلاست که نام دیگر آن پلی وود است از جنس ترموپلاستیک ها و فیبر چوب است و از خورده چوب ها و پسماندهای پلاستیکی و کشاورزی ساخته می‎شوند. به همین دلیل اجرای روف گاردن با چوب پلاست نسبت به انواع روف گاردن با چوب طبیعی هزینه کم تری دارد.

 

افزودن نظر
1 پاسخ(ها)

برای گرفتن بهترین نتیجه از اجرای روف گاردن با چوب پلاست باید مراحل مختلفی طی شود و رعایت ترتیب این مراحل و استانداردها حائز اهمیت است.

در نحوه اجرای روف گاردن با چوب پلاست، محاسبات سازه ایی، اولین مرحله از مراحل اجرای روف گاردن با چوب پلاست است و باید باری که قرار است توسط بام سبز به سازه تحمیل شود به صورت دقیق محاسبه و تحمل این بار به وسیله سازه تضمین شود.

اجرای تاسیسات و آهن کشی مرحله دوم از اجرای روف گاردن است. در نحوه ی اجرای روف گاردن با چوب پلاست باید به این مساله توجه شود که به تاسیسات خصوصی نیازمند است و دراین مرحله می‎توان سازه و اسکلت بعضی از مبلمان های روف گاردن یا فلاورباکس های بتنی را ساخت.

مرحله سوم اجرای اجزای روف گاردن مثل نصب آلاچیق، مبلمان و یا کفسازی با چوب پلاست است

پاسخ داده شده در ۱۴۰۱/۰۸/۱۷.
افزودن نظر

پاسخ شما

برای ارسال پاسخ, شما باید شرایط و ضوابط و قوانین و حریم خصوصی را قبول کنید