دوربین کودک چیست؟

دوربین کودک های کودک به نام دوربین های بیبی کم هم نام گذاری می شوند که مادران مدرن امروزی از آن برای مراقبت از کودکان خود استفاده می کنند. اما کاربرد این دوربین های بیبی کم یا دوربین های کودک چیست؟ کدام دوربین مداربسته بیبی کم خوب است؟ آیا استفاده از آن در سیسمونی واجب است یا خیر؟

خب به انواع یک متخصص دوربین های مداربسته بگذاری روشن کنم که هر دوربین مزایا و کاربرد های خود را دارد و برای این که بتوانید با کاربرد دوربین کودک آشنا شوید من یکی از آن  ها که در بازار ایران پر فرشو است را برایتان مثال میزنم.

دوربین های بیبی کم شیائومی در سال های اخیر جزو پر فروش ترین دوربین های مداربسته بودند بنابراین من کاربرد این دوربین بیبی کم را به صور مفصل برایتان توضیح خواهد داد تا بتوانید به خوبی با این دوربین ها آشنا شوید.

دوربین بیبی کم شیائومی از دسته دوربین های نظارتی به شمار می آید ؛ این بدان معناست که این مدل از دوربین ها نه تنها برای حفظ امنیت بلکه برای نظارت بر اماکن ساخته شده اند؛ زاویه دوربین مداربسته تا ۱۴۰ درجه اطراف را نشان میدهد تا با ایجاد میدان دید وسیع بتوان به خوبی بر محیط اطراف تسلط داشت.

دوربین های بیبی کم شیائومی هر آنچه که ماداران نیاز دارند را این دوربین مداربسته قرار داده است.برای مثال بیبی کم شیائومی سنسور های حساس به صدای بچه دارد تا به محض تشخیص آن به مارد هشدار لازم را دهد

از طرفی این دوربین بیبی کم شیائومی با استفاده از هوش مصنوعی می تواند بفهمد که کودک به کحل غیر امنی وارد شده است تا هشدار لازم برای جلوگیری از وقوع حادثه را دهد. برای مثال  با تعریف نقاط غیر امن برای دوربین مداربسته شیائومی  مثل پله ها یا اشیائ با شکل تیز با نزدیک شدن کودک به به ان می توان هشدار لازم را دریافت کرد.

این دوربین های بیبی کم شیائومی با قابلییت صدای دو طرفه می توانند با هر کسی که در محیط اطراف دوربین مداربسته وجود دارد امکان مکالمه دو طرفه را فراهم کند.

سوال شده در ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ در تکنولوژی.
افزودن نظر
0 پاسخ(ها)

پاسخ شما

برای ارسال پاسخ, شما باید شرایط و ضوابط و قوانین و حریم خصوصی را قبول کنید