ارزانترین سایت خرید از ترکیه

ترکیه به عنوان یکی از قطب های مد و پوشاک در جهان شهرت دارد که سالانه بیش از ۶۵ میلیارد دلار صرف تولید پوشاک و محصولات مد می کند. صنعت پوشاک ترکیه به دلیل استفاده از پارچه ها و منسوجات مرغوب و ارائه طرح های مدرن و نوآورانه در تولید انواع پوشاک مردانه، زنانه و بچگانه روند روبه رشدی داشته است و توانسته است جایگاه بسیار خوبی در صنعت مد و پوشاک در جهان در خرید از ترکیه  برای خود ایجاد کند. از این رو می توان گفت، بخش قابل توجهی از صادرات این کشور، به حوزه منسوجات و پوشاک مربوط می شود. شرکت های تولید کننده انواع منسوجات، پوشاک، کیف و کفش در ترکیه بالغ بر پنجاه و نه هزار واحد می باشد که مجموعه فعالیت های آن ها، ۳٫۳ درصد از کل صادرات ترکیه را به خود اختصاص داده است.بخش بزرگی از صادرات پوشاک ترکیه به کشورهای اروپایی بوده که در این میان بیشترین میزان واردات مربوط به کشورهای آلمان، انگلیس و اسپانیا می باشد رقمی بالغ بر ۸ میلیارد دلار داشته است. در گزارش (WTO)  در سال ۲۰۲۰، ترکیه با ارزش صادراتی معادل ۲۹ میلیارد دلار، رتبه هفتم در صادرات منسوجات و پارچه را به خود اختصاص داده است. همچنین این کشور، چهارمین صادر کننده پوشاک در جهان است که این امر به دلیل کیفیت مرغوب پوشاک و طرح های بی نظیر آن ها است که با جدیدترین روند مد جهانی همراه بوده و متقاضیان زیادی در سراسر جهان برای خود ایجاد کرده است. به کارگیری استانداردهای لازم از جمله استاندارد اکولوژیکی بین المللی در تولید پوشاک ترک، از مزیت های صنعت پوشاک ترکیه است که استفاده از مواد رنگی سرطان زا را در خط تولید محصولات خود ممنوع کرده است.

امروزه با توجه به گسترش فضای کسب و کارهای اینترنتی و فروشگاه های آنلاین، تمایل برای خرید آنلاین افزایش یافته است. برای خرید انواع پوشاک از ترکیه نیز، راه ارزانتری وجود دارد که نیاز به صرف هزینه های پولی و زمانی زیادی ندارد. ترندیول، بزرگترین سایت فروشگاهی ترکیه و پربازدیدترین سایت فروشگاهی در خاورمیانه است که برای خرید لباس از ترکیه، یکی از بهترین گزینه هاست. این سایت فروشگاهی در سال ۲۰۱۰ آغاز به کار کرد که با ایجاد بسترعرضه و تقاضا برای مشتریان و تامین کنندگان، فرصت فروش محصولات تولید این کشور را در کشورهای دیگر فراهم نموده است. این سایت فروشگاهی با گسترش بخش های فناوری و تمرکز برتحقیقات و توسعه، ارتقای شبکه حمل ونقل بهینه با سرعت و کارایی بیشتر، میزان تقاضا برای خرید آنلاین از ترکیه را افزایش داده است. سایت ترندیول ترکیه، با جذب سرمایه گذاری از صندوق های سرمایه گذاری از سراسر دنیا، مهمترین و بزرگترین استارت آپ ترکیه است که بیشترین میزان جذب سرمایه گذاری را ایجاد کرده است. علی بابا از مهمترین سرمایه گذاران ترندیول می باشد که با سرمایه گذاری بالغ بر ۶۰۰ میلیون دلار، ارزش آن را به ۹ میلیارد دلار رساند. بیش از ۹۰ درصد بازدیدکنندگان سایت ترندیول، از کشور ترکیه بوده و کمتر از ۱۰ درصد بازدیدکنندگان برای خرید از ترندیول، از کشورهای دیگر می باشد. ارائه تنوع گسترده ای از انواع محصولات و ملزومات زندگی، پوشاک ، لوازم خانگی، مواد غذایی و دارویی در سایت ترندیول باعث شده تا بازدیدهای آن، رشد ۴ درصد در ماه داشته باشد. بالاترین حجم ترافیک این سایت، در نوامبر ۲۰۲۲ به بیش از ۲۱۵ میلیون بازدید رسید که میزان حجم ترافیک بسیار قابل توجه برای یک سایت فروشگاهی می باشد. همچنین با راه اندازی اپلیکیشن خرید، فرصت خرید ارزان و آسانی برای کاربران ایجاد کرده است. علاوه بر دسترسی به مجموعه گسترده از محصولات برندهای مختلف و تنوع قیمتی، کاربران می توانند از پیشنهادهای ویژه و تخفیف های شگفت انگیز استفاده نمایند.

برای خرید آسان و ارزان از کشور ترکیه، بدون نیاز به صرف هزینه های سفر، می توانید از طریق سایت های کارگزاری خرید از ترکیه، مانند اینجا اقدام نمایید.

سوال شده در ۱۴۰۲/۰۱/۲۳ در مد و آرایشی.
افزودن نظر
0 پاسخ(ها)

پاسخ شما

برای ارسال پاسخ, شما باید شرایط و ضوابط و قوانین و حریم خصوصی را قبول کنید