RE: سایت ساز چیست و چگونه باید از آن استفاده کرد؟

                       

شما یک طرح تجاری عالی ، یک تیم اختصاصی و یک نام تجاری با پتانسیل زیاد دارید. اما با پیشبرد امور ، می دانید که به چیز دیگری نیاز دارید: حضور در وب. اما مشکلی وجود دارد. شما دقیقاً نمی دانید چگونه یک وب سایت ایجاد کنید تا این امر محقق شود. استفاده از یک هاست با کیفیت و یک سایت ساز فوری یک راه بدون استرس برای راه اندازی یک وب سایت حرفه ای است ، نیازی به تخصص نیست!

 

naghmeh سوال شده در ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ در تکنولوژی.
افزودن نظر

سایت ساز یک پلتفرم یا برنامه است که به شما امکان می دهد وب سایت را به سرعت و به راحتی ایجاد کنید. این سایت ساز به شما کمک می کنند تا فروشگاه اینترنتی خود را تنظیم کنید تا بتوانید حضور آنلاین خود را شروع کنید ، سایت ساز منحصر به فرد که مجهز به عناصر ، محتوا و پیشنهادات خاص برند شما است و متناسب با اهداف تجاری خاص شما طراحی شده است. به سایت ساز معمولاً دارای نرم افزار کشیدن و رها کردن هستند که به شما امکان می دهد عناصر صفحه را با طرح بندی انتخاب شده از تعداد انگشت شماری (و گاهی اوقات صدها) قالب صفحه وب سفارشی کنید.

سایت ساز در دو قالب آنلاین و آفلاین وجود دارند ، تفاوت اصلی در اتصال به اینترنت است. یک سایت ساز آنلاین نیازی به بارگیری نرم افزار ندارد. به سادگی از طریق مرورگر اینترنت شما کار می کند.

می توانید در هر زمان و هر مکان (با اتصال به اینترنت) روی آن کار کنید ، بنابراین می توانید در کار کنید. اکثر سازندگان آنلاین با خدمات میزبانی همراه هستند ، بنابراین لازم نیست نگران حلقه فنی اضافی باشید. این یک گزینه آسان برای استفاده برای مبتدیان است.

از سوی دیگر ، سازندگان آفلاین به عنوان نرم افزارهای قابل بارگیری عمل می کنند ، جایی که رایانه شما فایل های شما را میزبانی می کند تا زمانی که آماده بارگذاری آنها در میزبان وب خود باشید. با استفاده از این گزینه ، می توانید بصورت آفلاین در سایت خود کار کنید ، اما این کار به دانش فنی کمی بیشتر نیاز دارد. به علاوه ، شما نیاز به یک برنامه از میزبان وب دارید که باید آن را جداگانه خریداری کنید.

پاسخ داده شده در ۱۴۰۰/۰۷/۱۸.
افزودن نظر

پاسخ شما

برای ارسال پاسخ, شما باید شرایط و ضوابط و قوانین و حریم خصوصی را قبول کنید