RE: ریپل بخریم یا بیت کوین ؟

                       

از بیرون، جهان سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال محدود به بیت کوین به نظر می رسد. بیت‌ کوین به‌ عنوان شناخته‌ شده‌ترین ارز رمزنگاری‌شده، پیشرو در ارزش بازار و جذب کلی سرمایه‌گذاران است. اما چندین گزینه دیگر برای کسانی که علاقه مند به تنوع بخشیدن به سبد خود و آزمایش سکه هایی هستند که برداشت متفاوتی از مفهوم ارزهای دیجیتال ارائه می دهند وجود دارد. XRP ریپل یکی از آنهاست. در جولای ۲۰۲۱، این ارز دیجیتال از نظر ارزش کل بازار در رتبه ششم قرار گرفت.

بیت کوین چیست؟

بیت کوین بر روی یک دفتر کل بلاک چین عمل می کند که از یک ارز دیجیتالی که برای تسهیل پرداخت کالاها و خدمات استفاده می شود، پشتیبانی می کند. شبکه بیت کوین بر اساس مفهوم بلاک چین، یک دفتر کل عمومی تراکنش های تایید شده و نگهداری سوابق است.

ماینرها تراکنش ها را به صورت مستمر تأیید می کنند و آنها را به بلاک چین بیت کوین اضافه می کنند. ماینرها در ازای زمان و قدرت محاسباتی لازم برای اعتبار سنجی دفتر کل از این طریق، با اعتبارسنجی موفقیت آمیز تراکنش ها با BTC پاداش می گیرند.

 

افزودن نظر

سلام دوست خوبم

یه سایت جامع و خوب بهتون معرفی میکنم تا هر اطلاعاتی که درباره خرید ارزهای دیجیتال داشته باشید میتونید بدست بیارید. با معامله در بازارهای فارکس و انواع ارزهای دیجیتال و موضوعات پیرامون آن آشنا بشین. مطالب این وبلاگ به دقت بخوانید و در حوزه سرمایه گذاری در بازارهای مالی متخصص شوید.  برای شروع می توانید مقاله آشنایی با بازار فارکس و تاریخچه آن مطالعه کنید:

yourknowledge.parsiblog.com/Posts/9/آشنایی+با+بازار+فارکس+و+تاریخچه+آن/

پاسخ داده شده در ۱۴۰۱/۰۲/۲۱.
افزودن نظر

پاسخ شما

برای ارسال پاسخ, شما باید شرایط و ضوابط و قوانین و حریم خصوصی را قبول کنید