RE: درآمد نویسندگی و چاپ کتاب چقدر است؟

                       

آیا به نوشتن کتاب فکر کرده اید ، اما فکر می کنید آیا ارزش وقت و تلاش را دارد؟ آیا از خود پرسیده اید که نویسندگان دقیقاً چگونه پول در می آورند؟ درآمد نویسندگان در هر کتاب چقدر است؟ این که آیا شما در مورد نحوه درآمدزایی یا رمان های عاشقانه کتاب می نویسید ، این توصیه عملی است.

درآمد نویسندگی و چاپ کتاب چقدر است؟

 

افزودن نظر

بر اساس داده های یک نظرسنجی جدید از Digital Book World and Writer’s Digest ، محدوده متوسط ​​درآمد نویسندگان خودنویس کمتر از ۵۰۰۰ دلار است و تقریباً ۲۰ درصد از نویسندگان خودنویس گزارش می کنند که هیچگونه درآمدی از نوشتار خود ندارند.

در مقایسه ، نویسندگان منتشر شده توسط ناشران سنتی دارای محدوده متوسط ​​درآمد ۵۰۰۰ دلار تا ۹۹۹۹ دلار و “نویسندگان ترکیبی” (کسانی که هم خود مستقیم کتاب منتشر می کنند و هم با ناشران ثابت منتشر می کنند) دارای درآمد متوسط ​​۱۵۰۰۰ دلار تا ۱۹۹۹۹ دلار هستند.

در بالاترین سطح طیف ، ۱٫۸ authors از نویسندگان خودنویس سال گذشته بیش از ۱۰۰٫۰۰۰ دلار از نوشته های خود به دست آوردند ، در حالی که ۸٫۸ of از نویسندگان چاپ شده سنتی و ۱۳٫۲ of از نویسندگان ترکیبی بود. (منبع: فوربس)

مشهورترین نویسندگان داستان ، مانند تام کلنسی ، جی کی رولینگ یا استفان کینگ ، میلیون ها دلار از کتاب های خود به دست می آورند. آنها از پیشرفتهای بزرگ شرکتهای نشر سنتی برخوردارند که به آنها اجازه می دهد تا با نوشتن داستان دائمی از خود حمایت کنند. با این حال ، آنها اقلیت کوچکی از افرادی هستند که می خواهند از طریق داستان نویسی امرار معاش کنند و برای دستیابی به چنین موفقیتی در نشر سنتی ، ده ها سال کار و شانس نیاز است. از سوی دیگر ، بسیاری از نویسندگان داستان با نوشتن خود کتابهای الکترونیکی و بازاریابی مستقیم آنها برای خوانندگان ، به طور تمام وقت زندگی می کنند. آنها ممکن است هرگز مشهور نشوند ، اما می توانند ماهیانه ۵۰۰۰ تا ۸۰۰۰ دلار درآمد داشته باشند.

پاسخ داده شده در ۱۴۰۰/۰۷/۱۸.
افزودن نظر

پاسخ شما

برای ارسال پاسخ, شما باید شرایط و ضوابط و قوانین و حریم خصوصی را قبول کنید