RE: توصیه های فنگ شویی برای عشق و ازدواج

                       

بر هیچ کس پوشیده نیست که از فنگ شویی می توان برای جذب عشق و شادی  در ازدواج استفاده کرد . هر یک از ما انرژی متصاعد می کنیم که بسته به پیشرفت زندگی خانوادگی تغییر می کند . آموزش فنگ شویی به شما امکان می دهد انرژی خود و خانه خود را هدایت کرده و روابط خود را با جنس مخالف تقریباً ایده آل کنید .

 

افزودن نظر

جهان ما مملو از جریان های نامرئی انرژی است که برخی از آن ها به طور مثبت شارژ می شوند و برخی دیگر منفی هستند . اولی به شما اجازه می دهد زندگی شخصی خود را با هماهنگی و شادی پر کنید ، و دومی تجربه و درد زیادی را ارائه می دهد .

بیاد شما بدانید برای این که بتوانید عشق و علاقه را در خانه ایجاد کنید باید تغییراتی را در خانه با کمک استادان انجام دهید . بنابراین ، ابتدا باید دکوراسیون داخلی خود را مرتب کنید و تنها در این صورت سعی کنید جنبه عشق خود را تحت تأثیر قرار دهید .

مهم ترین کاری که باید انجام دهید این است که نظافت عمومی خانه را ترتیب دهید . به یاد داشته باشید که هر شیء در خانه شما انرژی خاص خود را دارد ، حتی دیوار ها با جریان های نامرئی آغشته شده اند . تشخیص قلم هایی که رنگ آمیزی مثبت می کنند از آن هایی که رنگ منفی می زنند بسیار مهم است . این نقاط منفی  تمام ارتعاشات منفی مربوط به قسمت های دردناک زندگی شما را جذب کرده و منتشر می کند .

به زبان ساده ، این با تأثیر تابش قابل مقایسه است – هر فلزی که در معرض تابش قرار گیرد برای همیشه رادیواکتیو باقی می ماند . چنین چیز هایی را باید بدون ترحم و پشیمانی از اتاق بیرون انداخت . بلافاصله پس از آن همه آلودگی ها را تمیز کنید ، سپس به دنبال نقاط عشق در خانه بروید . هرگونه آلودگی محیط مناسبی برای تولید مثل و رایطه های عاطفی  منفی است .

گام بعدی پس از تمیز کردن و دفع زباله های قدیمی تمیز کردن خانه شما خواهد بود – این جا است که در مورد راه اندازی  عشق در خانه به مشاوره نیاز خواهید داشت  .

پاسخ داده شده در ۱۴۰۰/۰۷/۱۸.
افزودن نظر

پاسخ شما

برای ارسال پاسخ, شما باید شرایط و ضوابط و قوانین و حریم خصوصی را قبول کنید