سوال بپرس و پول در بیار!

.

کیف پول بونکا امکانی ساده و آسان جهت درآمدزایی از منزل و تنها با فعالیت در این وبسایت برای کلیه‌ی کاربران محترم بونکا است. کاربران می‌توانند با ارسال پرسش یا پاسخ به سوالات این وب‌سایت امتیاز کسب کنند.

به این ترتیب کاربران گرامی برای هر پرسش و پاسخ یک امتیاز و برای بهترین پاسخ دو امتیاز به دست می‌آورند. به محض ثبت نام هم یک امتیاز به کیف پول شما اضافه می شود.

با فعالسازی کیف پول، به ازای هر امتیاز مبلغ هزار تومان تقدیم کاربران محترمی می‌گردد که کیف پول خود را فعال کرده‌اند. گزینه‌ی کیف پول به راحتی و با پرداخت مبلغ پنچ هزار تومان فعال می‌شود و پس از آن به مدت یک ماه امکان تبدیل امتیازها به معادل پولی آن‌ها وجود دارد. در طی این یک ماه، هر زمان که مبلغ کیف پول کاربران از مرز سی هزار تومان بگذرد، امکان دریافت مبلغ جمع‌آوری شده با درج شماره کارت کاربر درخواست کننده (در فرمی که پس از فعالسازی متعاقبا در همین صفحه مشاهده می‌شود) وجود دارد.

لازم به ذکر است که مدت استفاده از امکان کیف پول تنها در مدت یک ماه مجاز است و پس از این مدت نیاز به فعالسازی مجدد این گزینه و پرداخت مبلغ فعالسازی توسط کاربر است.

ذکر نکات زیر در هنگام ارسال پرسش یا پاسخ و جمع‌آوری امتیازها ضروری است :

۱ – به سوالات تکراری که قبلا در بونکا پرسیده شده است، امتیازی تعلق نمی‌گیرد و پرسش مربوطه نیز حذف می‌شود.

۲ – پاسخ‌های نامرتبط به موضوع سوال یا مواردی که تبلیغ صنف یا گروه به خصوصی را دربردارد، جزء موارد اسپم محسوب شده و امتیازی نیز به آن تعلق نمی‌گردد.

۳ – سوالات و پاسخ‌های غیراخلاقی و مواردی که مخالف قوانین کلی بونکا باشند، امتیازی تعلق نمی‌گیرد و پرسش یا پاسخ مربوطه نیز حذف می‌شود.


... ...

برای فعال سازی کیف پول، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.