خیلی وقت‌ها وقتی یه رستورانی رو میبینیم، میخواهیم غذای جدیدی رو امتحان کنیم یا حتی لباسی رو از فروشگاهی که نمیشناسیم، بخریم، به مشکلاتی برمیخوریم. خیلی وقت ها چون پول محدودی داریم، فرصت امتحان کردن همه چیز رو هم نداریم، پس باید همیشه مطمئن باشیم بهترین چیز رو میخریم و خوشمزه ترین غذا رو امتحان کنیم و یا به مجرب ترین دکتر، مراجعه میکنیم.

یه راه حل خوب برای حل این مشکل، استفاده کردن از نظرات مردم مختلفه، خیلی وقت ها ما نظر دوست و آشناهای خودمون رو میدونیم ولی یا کافی نیستند یا دقیقا چیزی که میخواهیم رو تجربه نکردند، اینجاست که ما نیاز به بقیه هم داریم تا بتونیم، از بهترین تجربه های همدیگه استفاده کنیم.

بونکا یه پلتفرم پرسش و پاسخ آنلاینه که به همین منظور طراحی و ایجاد شده. ما توی بونکا سعی میکنیم یک محیط ساده و سریع رو به وجود بیاریم که هم پرسیدن سوال و هم جواب دادن به سادگی کلیک کردن روی یک دکمه باشه. ما توی بونکا میتونیم با هم بحث کنیم، نظرسنجی بذاریم، حرف بزنیم و به راحتی در مورد تجربه هامون با هم تبادل نظر کنیم. وقتی دنبال پیدا کردن بهترین رمان هایی هستیم که بقیه خوندند، وقتی میخواهیم بهترین سریال ها رو پیدا کنیم، دنبال دکتری برای ارتودونستی هستیم و میخواهیم با استادی پروژه برداریم، خیلی راحت میتونیم توی بونکا از هم بپرسیم.

توی بونکا سوال هایی که نمی تونیم جوابش رو تو گوگل پیدا کنیم، رو می پرسیم، با هم تبادل ایده میکنیم و از هم دیگه یاد میگیریم. سوالات ما کاملا ناشناس پرسیده میشن، هیچکس نمیدونه ما کی هستیم یا کجا زندگی میکنیم. فقط با هم حرف میزنیم و از تجربه هامون میگیم. تمام اینکارها رو هم فقط با داشتن یک ایمیل انجام میدیم. بونکا برای اینکه بتونه همیشه بهمون اطلاع بده که چه کسی به سوالاتمون جواب داده یا چه کسی نظراتشو با ما درمیون گذاشته، به یه راه ارتباطی با ما نیاز داره.

همین امروز یه ایمیل تو سایت وارد کن و به جمع ما بونکایی ها اضافه شو 🙂